پر طرفدارترین بیمه در سراسر ایران بیمه نامه عمر پاسارگارد که شامل ...

16/بهمن/1398
مقالات -
بدون دیدگاه

پر طرفدارترین بیمه در سراسر ایران بیمه نامه عمر پاسارگارد که شامل ... یکی از مزیت‌‌های مهم بیمه عمر که باعث پرطرفدارترین بیمه در ایران شده، پوشش‌‌های بیمه‌‌‌‌ای آن است که در این مقالهدر مورد پوشش های آن مطالب مفیدی ذکر شده اگر می‌خواهید یک بیمه عمر کامل داشته باشید تا در زمان حیات از آن به شکل بهتری استفاده کنید، بهتر است به پوشش‌‌های اضافی ارائه شده این پوشش‌ها توجه داشته باشید.

 بیمه نامه عمر و آتیه بیمه گذاران پاسارگارد

با پرداخت مبلغی تحت عنوان حق بیمه علاوه برتامین منابع لازم برای تشکیل سرمایه ای در آتیه امکان برخورداری از پوشش بیمه عمر در مقابل خطر فوت را نیز درصورتی که بیمه شده هم باشند، خواهند داشت .
بیمه های عمر همراه با تشکیل سرمایه که اکنون در بسیاری از کشورهای جهان ارائه می شود ،طرفداران زیادی داشته و با توجه به انواع آن می تواند مورداستقبال اقشار مختلف جامعه قرار گیرد .

بیمه های عمر و حوادث پاسارگارد

بیمه عمر نوعی از انواع بیمه اشخاص است که در آن بیمه گذار با پرداخت حق بیمه به نمایندگی بیمه این امکان را خواهد داشت تا در صورت فوت سرمایه بیمه نامه در اختیار ذینفعان تعیین شده قرار گیرد و یا در صورت حیات و پایان مدت بیمه نامه خود سرمایه آن را دریافت نماید و البته در تمام این مدت از مزایای بیمه عمر جانبی بهره مند شود . قراردادهای بیمه عمر غالباً طولانی‌مدت است و می‌تواند تا 30 سال هم باشد. بنابراین کسی که بیمه‌گزار بیمه عمر می‌شود تا مدت طولانی از پوشش‌های این بیمه برخوردار است و پس از آن نیز حتی می‌تواند از مزایای سرمایه‌گذاری در بیمه عمر استفاده کند

 

بیمه عمر وحوادث

بیمه درمان تکمیلی (گروهی) با بیمه عمر پاسارگارد

با توجه به هزینه های روز افزون بهای خدمات بیمارستانی و به منظور جبران این  هزینه ها ، بیمه پاسارگاد طرح بیمه های درمانی خود را عرضه می نماید . بیمه درمانی صرفا به صورت گروهی ارائه می گردد . موسسه ها ، سازمانها و شرکتهای دولتی و خصوصی که تعداد کارکنان آنان  با اعضای تحت تکفلشان از ۱۰۰ نفر بیشتر باشد می توانند تحت پوشش بیمه گروهی مازاد درمان قرار گیرند . تعهد اصلی در بیمه مازاد درمان گروهی ، جبران هزینه های بستری و جراحی در بیمارستان و مراکز جراحی محدود بوده و هزینه های پاراکلینیکی ، هزینه های مربوط به رفع عیوب انکساری چشم ، هزینه های مجاز سرپائی ، هزینه پیوند اعضاء طبیعی بدن ، هزینه های آمبولانس و … قابل اضافه شدن به پوشش اصلی می باشد .

 

بیمه درمان تکمیلی

 

 بیمه شخص ثالث با بیمه نامه عمر پاسارگارد

قانون اجباری بودن بیمه شخص ثالث بر طبق قوانین بیمه ایران ، باعث شده است که این بیمه پر مخاطب ترین بیمه در ایران باشد . از این رو در طول روز افراد بسیاری برای خرید بیمه به نمایندگی های بیمه مراجعه می کنند .

 

بیمه حوادث

 

بیمه اتومبیل و بیمه بدنه پاسارگاد در گرگان

با توجه به نقش ضروری اتومبیل در زندگی روزمره انسان و ملموس بودن خطرهای ناشی از وقوع حوادث رانندگی ، بیمه اتومبیل در دنیا از استقبال خاصی برخوردار است  و جزو پرفروش ترین بیمه ها محسوب می گردد . بیمه اتومبیل جبران کننده خسارتها و صدمات و زیان هایی ناشی از حوادث رانندگی است که در اثر استفاده از وسایل نقلیه به اشخاص ثالث ، سرنشینان یا مالک اتومبیل وارد می شود.

 

بیمه اتومبیل

 

بیمه آتش سوزی پاسارگارد در گرگان

بیمه آتش سوزی : موضوع بیمه آتش‌سوزی، تأمین خسارت و جبران زیان‌های مالی و مادی است که بر اثر وقوع خطر آتش‌سوزی به اموال و دارائی‌های منقول و یا غیرمنقول بیمه گذار اعم از اشخاص حقیقی یا حقوقی وارد می‌شود. بنابراین در بیمه آتش‌سوزی، خسارت‌های مالی مورد تأمین قرار می‌گیرند نه خسارت‌های جانی و بدنی. لذا، درصورتیکه صدمه‌ای به افراد برسد، معمولاً این بیمه آنرا پوشش نمی‌دهد.

 

بیمه اتش سوزی

 

بیمه باربری پاسارگارد

بیمه باربری به عنوان یکی از قدیمی ترین رشته های بیمه ای شناخته می شود و از زمانی که تجارت و بازرگانی گسترش جهانی یافت نیاز به آن بیشتر احساس گردید. اگر چه امروزه با پیشرفت سیستم های حمل ونقل در جوامع بشری از شدت برخی ریسک های حمل ونقل کاسته شده است اما با توجه به افزایش حجم محمولات و ازدیاد سرعت وسایل نقلیه, کالاهای مورد حمل ونقل نیز در معرض تهدید ریسک های جدی تری قرار گرفته اند.

 

 

بیمه مهندسی پاسارگارد

پروژهای عمرانی ، سازه های صنعتی و ساختمانی از ابتدای شروع عملیات ساخت و در تمام مدت نصب تجهیزات و ماشین آلات و  همچنین در دوره آزمایش و راه اندازی تا تحویل موقت در معرض خطرات گوناگون و آسیبهای ناشی از وقوع حادثه و از بین رفتن سرمایه بوده و این احتمال نیز وجود دارد که پیمانکار و عوامل بیمه گذار در نتیجه سهل انگاری یا خطاهای انسانی باعث زیانهایی نیز به اشخاص ثالث گردند که قانونا مسئول شناخته شوند .  برای رفع نگرانی بیمه گذاران و حفاظت منطقی از سرمایه گذاری انجام شده  بیمه پاسارگاد با رعایت استانداردهای متداول در بازار جهانی بیمه ، انواع بیمه های مهندسی را به شرح زیر  ارائه می نماید .

 

بیمه مهندسی

بیمه مسئولیت کارفرما در مقابل کارکنان با بیمه عمر پاسارگارد

این بیمه مسئولیت قانونی شخص حقیقی یا حقوقی ناشی از شغل کارفرما را در قبال جرح بدنی کارکنان تحت پوشش قرار می دهد که شامل مشاغل صنعتی ،خدماتی و بازرگانی می باشد.

 

بیمه کارفرما در مقابل کارکنان

 

بیمه مسئولیت سازندگان ابنیه پاسارگارد

این بیمه مسئولیت سازنده ساختمان را در مقابل صدمات جسمانی وارد به کارکنان که ناشی از وقوع حوادث حین کار باشد در محدوده مکانی مشخص جبران می نماید.از این بیمه بیشتر جهت ساخت و سازهای شهری دارای پروانه ساختمانی استفاده می شود .

 

بیمه مسئولیت سازندگان ابینه

مسئولیت حرفه ای

هر فرد به تبع شغل و حرفه خود ممکن است خسارات جانی و مالی به افراد مرتبط با حرفه خود وارد نماید. بیمه‌های مسئولیت مدنی حرفه‌ای ضامنی برای جبران خسارات ناشی از شغل و حرفه افراد می‌باشند.

 

با بیمه نامه عمر کلمه ای کاش را از آینده خودمان حذف کنیم  و هر آنچه در مورد بیمه نامه عمر پاسارگارد باید بدانید با خانم قدس علوی

 

خرید بیمه پاسارگارد در گرگان

شما می‌توانید برای خرید بیمه به سایت مشاور بیمه پاسارگاد مراجعه کنید و به‌صورت آنلاین اقدام به خرید بیمه  خود کرد. بدین‌صورت که ابتدا اطلاعات لازم را برای دریافت استعلام بیمه  وارد می‌کنید. پس از ثبت درخواست می‌توانید در صورت نیاز از مشاوره کارشناسان بیمه پاسارگاد قدس علوی استفاده کنید. پس از اتمام روند خرید بیمه  ، بیمه‌نامه شما صادر شده و رایگان درب منزل شما ارسال خواهد شد.
برچسب ها: بیمه مسئولیت سازندگان ابنیه پاسارگارد بیمه مسئولیت کارفرما در مقابل کارکنان با بیمه عمر پاسارگارد بیمه مهندسی پاسارگارد بیمه باربری پاسارگارد بیمه آتش سوزی پاسارگارد در گرگان بیمه اتومبیل و بیمه بدنه پاسارگاد در گرگان بیمه درمان تکمیلی (گروهی) بیمه شخص ثالث با بیمه نامه عمر پاسارگارد بیمه های عمر و حوادث بیمه نامه عمر و آتیه بیمه گذاران پر طرفدارترین بیمه در سراسر ایران بیمه نامه عمر پاسارگارد هر آنچه در مورد بیمه نامه عمر پاسارگارد باید بدانید با خانم قدس علوی با بیمه نامه عمر کلمه ای کاش را از آینده خودمان حذف کنیمدیدگاه
دیدگاه شما :