نحوه پرداخت حق بیمه عمر پاسارگاد چگونه است ؟

5/اسفند/1398
مقالات -
بدون دیدگاه

نحوه پرداخت حق بیمه عمر پاسارگاد چگونه است ؟ در بیمه پاسارگاد حق بیمه عمر را میتوانید به صورت نقدی یا اقساطی پرداخت نمایید و به صورت های ماهانه، دوماهه ، سه ماهه ، شش ماهه یا سالیانه حق بیمه خود را پرداخت نمایید . شما با خرید بیمه عمر پاسارگاد برای خود و عزیزانتان پشتوانه ای محکم  به ارمغان آورده و امنیت مالی را برای عزیزانتان تامین خواهید کرد. بیمه پاسارگاد یکی از بهترین شرکت های ارائه دهنده بیمه عمر در کشور آماده ارائه این بیمه نامه به شما عزیزان است وبصورت انلاین خدمات صدور بیمه عمر را انجام میدهد.

 

بیمه عمر بهترین راهکار

با توجه به اهمیت بالا تامین آتیه افراد خانواده در جامعه امروزی بیمه های عمر بهترین راهکار به جهت تامین آتیه افراد یک خانواده پس از از دست دادن یکی از افراد خانواده می باشد . طرح های مختلف و قابل انعطاف بیمه عمر به شما این اجازه را می دهد با توجه به درآمد خانواده نسبت به طراحی بیمه عمر اقدام نموده و از مزایای بیمه عمر بهره مند شوید .


 

حداقل بیمه عمر پاسارگاد

ماهانه از مبلغ ۵۰ هزارتومان به بالا  و حداقل پرداخت سالانه ۶۰۰ هزارتومان با امکان داشتن ضریب ۳ تا ۲۵درصدی در طول مدت بیمه نامه می‌باشد.

مزایای بیمه عمر پاسارگاد

با خرید بیمه عمر و تشکیل سرمایه علاوه بر تشکیل اندوخته دوران بازنشستگی ، از مزایای پوشش های متنوع امراض و حادثه و همینطور از کارافتادگی بهره خواهید برد ، حق بیمه پرداختی برای بیمه عمر شما سرمایه گذاری شده و سود آن به سبد سرمایه گذاری شما واریز میگردد، از دیگر مزایای بیمه عمر برای خانواده پوشش فوت سرپرست خانواده و اعضا می باشد که در صورت وقوع مبلغ معین شده در بیمه نامه عمر به بازماندگان بیمه عمر پرداخت میگردد و نیازی به تعیین تکلیف و انحصار وراثت نمیباشد .

 آیا بیمه عمر از بدو تولد مناسب است ؟ بهترین سن برای خریدن بیمه عمر برای فرزندان چه سنی است ؟

بله . این بیمه نامه برای سنین 0 تا 70 سال طراحی میگردد و هزینه های بیمه گری بر اساس سن پایه ریزی میشود .بهترین سن از بدو تولد است و برای خرید بیمه عمر هیچگاه دیر نیست .

 

برای خرید بیمه عمر باید به چه نکاتی توجه کرد ؟

 

به نسبت توانگری اعلامی بیمه مرکزی که هرساله در مورد تمام شرکت ها اعلام میگردد و برپایه بررسی صورت های مالی شرکت های بیمه است ، میانگین سود پرداختی یک شرکت بیمه در ده سال گذشته نیز بیانگر ثبات و مدیریت صحیح سرمایه های شما عزیزان به جهت خرید بیمه عمر است ، پوشش های متنوع و تعهد به موارد ذکر شده در بیمه نامه نیز از مهمترین موارد است .

چگونه از بیمه عمر وام  بگیریم ؟

شما میتوانید از شرکت بیمه یا بانک عامل شرکت بیمه به میزان 90 درصد اندوخته خود وام دریافت کنید بیمه عمر شما به عنوان تضمین وام دریافتی عمل خواهد کرد .

.

سرمایه فوت چیست ؟

در بیمه عمر در صورت فوت بیمه شده تا سقف سرمایه فوت خریداری شده ، بدون کسر مالیات مرتبط با فوت ، سرمایه فوت بیمه عمر به افراد ذینفع پرداخت میگردد. این مبلغ چند برابر حق بیمه است .

آیا میتوان دیگران را بیمه عمر نمود ؟

با کسب رضایت کتبی هرشخص بالغ و یا اجازه قیم میتوان هر شخصی را بیمه عمر کرد .

 

آیا میتوان حق بیمه پرداختی را به صورت اقساط پرداخت کرد؟

بله امکان پرداخت حق بیمه عمر به صورت اقساطی وجود دارد .

 آیا بیمه عمر را میتوان زودتر از موعد بازخرید کرد؟

بله میتوان فقط شرکت بیمه سود تضمینی را به شما پرداخت خواهد کرد و سودهای قطعی هر ساله از حساب شما کسر میگردد . شما میتوانید در ابتدای بیمه نامه بیمه نامه را ده بیست یا سی ساله و تا 70 سالگی بیمه شده خریداری کنید پس اگر عجول هستید به سراغ سال های زیاد نروید . .

 

بیمه عمر مانده بدهکار چیست ؟

 

زمانی که شما از بانک وام دریافت میکنید و متعهد به پرداخت اقساط میشوید بانک با توجه به رابطه طلبکاری خود میتواند از شما بخواهد نسبت به خرید بیمه عمر به نفع بانک اقدام کنید تا اگر در زمان مدت وام فوت نمایید بانک بتواند دین خود را از بانک مطالبه کند این بیمه عمر را بیمه عمر مانده بدکار گویند .

 

آیا امکان تغییر مفاد بیمه عمر در طول مدت بیمه نامه وجود دارد؟

بله شما میتوانید در طول مدت بیمه نامه نسبت به اعمال تغییرات در بیمه عمر خود اقدام کنید و محدودیتی ندارد.

آیا امکان افزایش یا کاهش حق بیمه در طول مدت بیمه وجود دارد؟

بله شما میتوانید در طول مدت بیمه عمر خود تغییرات درآمدی خود را لحاظ کنید .

آیا امکان انتقال بیمه عمر از یک شرکت به شرکت دیگر وجود دارد؟

خیر با توجه به ماهیت سرمایه گذاری بیمه عمر و بلند مدت بودن آن هنوز این امکان بر روی این بیمه وجود ندارد .

آیا امکان دارد ذینفع بیمه نامه در ابتدا مشخص شود ؟

بله شما میتوانید هر شخصی را به عنوان ذینفع فوت خود در بیمه عمر مشخص کنید .

پوشش بیماری های خاص  و خدمات درمانی در بیمه عمر پاسارگاد

پوشش مربوط به سرطان ها و پیوند اعضا و جراحی قلبی و مغزی در بیمه عمر در صورت انتخاب شما تا سرمایه مشخص تحت پوشش است .

جدول بیمه عمر

در زمان صدور بیمه نامه بر اساس شرایط بیمه نامه عمر شما جدولی با ستون های مربوط به حق بیمه پرداختی برای هر سال و ارزش بازخریدی و تعهدات مختلف ریالی بیمه نامه طراحی میگردد که دید کلی نسبت به مباحث مالی بیمه نامه عمر شما میدهد .

هر آنچه در مورد بیمه نامه عمر پاسارگارد باید بدانید با خانم قدس علوی

 

نحوه خرید بیمه عمر پاسارگاد در گرگان

خرید بیمه‌نامه عمر در وب سایت‌ بیمه قدس علوی نماینده شرکت پاسارگاد امکان‌پذیر است و روند آن به صورت کاملا آنلاین صورت می‌پذیرد. در واقع ثبت سفارش آنلاین یکی از زیرمجموعه‌های بیمه عمر و آتیه مانند خرید یک محصول به صورت اینترنتی پس از طی مراحل خاص خود به سادگی  اتمام می‌پذیرد. قرارداد بیمه عمر یک قرارداد بلندمدت است که نیاز به توافق طرفین دارد. شما برای خرید بیمه عمر پاسارگاد به صفحه درخواست بیمه رفته و پس از پر کردن موارد خواسته شده ، کار خرید بیمه عمر شما به اتمام می رسد. بدین‌ صورت که ابتدا اطلاعات لازم را برای دریافت استعلام بیمه  وارد می‌کنید. پس از ثبت درخواست می‌توانید در صورت نیاز از مشاوره کارشناسان بیمه پاسارگاد قدس علوی استفاده کنید. در هر صورت برای خرید بیمه عمر در گرگان می توانید به صورت حضوری مراجعه کرده و یا در صورت بروز مشکل می توانید با شماره های 32329197 و 09112737896 تماس حاصل نمایید. پس از اتمام روند خرید بیمه ، بیمه‌نامه شما صادر شده و رایگان درب منزل شما ارسال خواهد شد.

 

برچسب ها: پوشش بیماری های خاص در بیمه عمر بیمه عمر بیمه و زندگی بیمه عمر پاسارگاد خرید آنلاین بیمه عمر در خواست بیمه عمر بیمه نامه عمر مزایای بیمه عمر بیمه عمر از بدو تولد وام از بیمه عمردیدگاه
دیدگاه شما :