درباره بیمه تکمیلی انفرادی پاسارگاد بیشتر بدانیم

19/تیر/1398
مقالات -
بدون دیدگاه

درباره بیمه تکمیلی انفرادی پاسارگاد بیشتر بدانیم : همیشه نام بیمه تکمیلی را از زبان کارمندان دولت و کارکنان شرکت های بزرگ شنیده ایم. لذا این را به طور قطع می دانستیم که نمی توانیم بیمه تکمیلی به صورت شخصی و انفرادی داشته باشیم . اما از چند وقت پیش برخی از شرکت های بیمه ، با توجه به مزایای این بیمه و همین طور استقبال مردم از بیمه تکمیلی اقدام به پوشش طرحی به نام بیمه تکمیلی انفرادی نمودند. بیمه پسارگاد نیز از جمله بیمه هایی است که این طرح را به لیست بیمه های تحت پوشش خود اضافه کرده است . در این مقاله قصد داریم تا شما را با شرایط بیمه تکمیلی انفرادی پاسارگاد آشنا کنیم ، پس با ما همراه باشید:

اول از همه باید بدانید که بیمه تکمیلی انفرادی زیر مجموعه بیمه درمانی است . یعنی بیمه تکمیلی انفرادی پاسارگاد فقط پوشش های درمانی و دارویی و هزینه های بیمارستانی ( شامل جراحی ، رادیولوژی و..) را تا بالاترین سطح ممکن تحت پوشش قرار می دهد. بیمه های تکمیلی را به سه صورت می توان تهیه کرد ، 1. بیمه تکمیلی گروهی ، 2. بیمه تکمیلی انفرادی ، 3. بیمه تکمیلی خانواده.در ادامه به صورت خلاصه با این بیمه ها آشنا می شویم:

بیمه تکمیلی گروهی پاسارگاد شامل چه کسانی می شود ؟

بیمه تکمیلی گروهی به منظور جبران هزینه‌هایی که از بیمه پایه تأمین نمی‌شود ارایه می‌شود، در این بیمه‌ها کارکنان مجموعه کاری اعم از بازرگانی، تولیدی و خدماتی و افراد تحت تکفل آن‌ها تحت پوشش‌های درمانی قرار می‌گیرند.

چه کسانی می توانند از بیمه تکمیلی انفرادی پاسارگاد استفاده کنند؟

بیمههای تکمیلی عمدتاً به صورت گروهی قابل دریافت است اما بعضی شرکت‌های بیمه افراد را به صورت انفرادی و حداکثر تا سن 70 سالگی بیمه می‌کنند بنابراین هر فرد می‌تواند برای خود بیمه تکمیلی انفرادی تهیه کند و از پوشش‌های کامل این بیمه استفاده کند.

بیمه تکمیلی خانواده پاسارگاد شامل چه کسانی می شود؟

این بیمه‌ها به صورت انفرادی صادر می‌شود و بیمه‌گزار می‌تواند برای خود و افراد خانواده خود بیمه تکمیلی خانواده خریداری کند. در بیمه تکمیلی درمان خانواده دیگر نیازی نیست که حق بیمه تأمین اجتماعی افراد از یک محل کاری رد شده باشد. همچنین  با هر تعداد متقاضی می‌توان این بیمه را دریافت کرد. این بیمه‌ها با پوشش‌های کمتر و حق بیمه بیشتری نسبت به بیمه تکمیلی گروهی قابل دریافت هستند.

بیشتر شرکت‌های بیمه پوشش‌های درمانی را به صورت گروهی ارایه می‌دهند و خدماتی برای جبران هزینه‌های پزشکی خانواده‌ها و افراد به صورت انفرادی ندارند. در ادامه همراه ما باشید تا نحوه ارائه خدمات درمانی بیمه تکمیلی انفرادی پاسارگاد را بررسی کنیم.

بیمه تکمیلی پاسارگاد چه مواردی را تحت پشش قرار می دهد؟

بیمه‌شدگان با پوشش‌های اصلی می‌توانند هزینه‌های بستری‌، جراحی، شیمی‌درمانی‌، رادیوتراپی، آنژیوگرافی قلب، گامانایف و انواع سنگ‌‌شکن در بیمارستان، هزینه همراه برای افراد زیر 7 سال و بالای 70 سال و هزینه آمبولانس را از شرکت‌های بیمه دریافت می‌کنند.

بیمه‌شدگان همچنین می‌توانند با پرداخت حق بیمه اضافی از پوشش‌های بیمه تکمیلی با سقف بیشتری استفاده کنند و به وسیله آن بیمه تکمیلی زایمان، هزینه جراحی‌های تخصصی، هزینه‌های دارو و ویزیت، هزینه خدمات دندانپزشکی، هزینه خرید لنز، سمعک، هزینه پیوند اعضای طبیعی بدن، هزینه رفع عیوب انکساری چشم و هزینه خدمات پاراکلینیکی را از شرکت بیمه پاسارگاد دریافت کنند

درباره بیمه تکمیلی انفرادی پاسارگاد بیشتر بدانیم . نمایندگی بیمه پاسارگاد در گرگان

 

منظور از خدمات پاراکلینیکی در بیمه تکمیلی پاسارگاد چیست؟

خدمات پاراکلینیکی مجموعه اقداماتی است که برای تشخیص بیماری به کار می‌رود و شامل ماموگرافی، سونوگرافی، آندوسکوپی، انواع اسکن، ام آرآی، اکوکاردیوگرافی، تست ورزش، نوار عضله، شنوایی سنجی، بینایی سنجی و… است

آیا خرید بیمه تکمیلی انفرادی پاسارگاد ممکن است؟

بیمه تکمیلی انفرادی پاسارگاد قابل خرید و دریافت نیست اما افراد به جای آن می‌توانند بیمه عمر خریداری کنند و علاوه بر استفاده از مزایای سرمایه‌گذاری، از پوشش‌های درمانی نیز بهره‌مند شوند. البته اگر اندوخته بیمه عمر بیمه‌گزار از مبلغ مشخصی بیشتر شود خدمات درمانی برای جبران هزینه‌های جراحی، بیمارستانی و بستری ارایه می‌شود. شرایط استفاده از پوشش درمانی در بیمه عمردر زیر بررسی شده است:

►باید حداقل 6 ماه از تاریخ صدور بیمه عمر بگذرد.

►بیمه‌شده باید حداقل 6 ماه حق بیمه عمر را به ارزش بازخریدی بیش از2.000.000 تومان پرداخت کند.

►بیمه پاسارگاد با همکاری با شرکت کمک‌رسان ایران (SOS) ، پوشش‌های درمانی را مازاد بر سهم بیمه پایه و مطابق جدول زیر پرداخت می‌کند.

►این شرکت همچنین به دارندگان حساب بانک پاسارگاد که با امتیاز بیمه تکمیلی انفرادی پاسارگاد باز شده باشد، پوشش بستری بیمارستان ارایه خواهد کرد.

►هزینه‌های بیمارستانی شامل بستری و جراحی است. این بیمه هزینه‌های مربوط به زایمان، رفع عیوب انکساری چشم و هر نوع هزینه سرپایی، کلینیکی، پاراکلینیکی و دندانپزشکی را پرداخت نمی‌کند.

►اعمال جراحی اصلی شامل فقط شامل قلب، مغز، اعصاب، پیوند کلیه، ریه، کبد و مغز استخوان است

درباره بیمه تکمیلی انفرادی پاسارگاد بیشتر بدانیم نمایندگی بیمه پاسارگاد گرگان قدس علوی

 

چگونه می توانیم هزینه‌های درمانی خود را از بیمه پاسارگاد دریافت کنیم؟

بیمه پاسارگاد خدمات درمانی را از طریق شرکت کمک‌رسان ارائه می‌دهد بنابراین بیمه‌شده علاوه بر دریافت پوشش‌های درمانی می‌تواند از خدمات ویژه‌ی شرکت کمک‌رسان  از جمله صدور آنلاین معرفی‌نامه استفاده کند. برای این که هزینه‌های درمانی را از بیمه‌گر دریافت کنید کافی است با شرکت کمک‌رسان تماس بگیرید. این شرکت برای ارائه خدمات درمانی اطلاعاتی مانند نام و نام خانوادگی متقاضی خدمات، نام شرکت، شماره قرارداد بیمه، نوع خدمات درخواستی، نام پزشک معالج بیمارستان، تاریخ بستری و شماره تماس را از بیمه‌شده دریافت می‌کند و سپس بر اساس این اطلاعات خدمات درمانی ارایه می‌دهد.

بیمه تکمیلی پاسارگاد از طریق شرکت کمک رسان SOS و به صورت گروهی (سازمانی) ارایه‌‌ می‌شود. 

در صورتی که محل بستری بیمه‌شده مراکز درمانی طرف قرارداد باشد معرفی‌نامه به مراکز مربوطه ارسال می‌شود و با ارائه کارت شناسایی امکان دریافت خدمات درمانی فراهم می‌شود. اما اگر بیمه‌شده به مراکز درمانی غیر طرف قرار داد مراجعه کند ابتدا هزینه‌های درمانی را خود پرداخت می‌کند سپس مدارک و صورت‌حساب‌های درمانی مهمور به مهر بیمارستانی را به شرکت بیمه تحویل می‌دهد و هزینه‌ها را حداکثر تا سقف تعهدات بیمه‌نامه دریافت می‌کند

 

خرید بیمه پاسارگارد در گرگان

شما می‌توانید برای خرید بیمه به سایت مشاور بیمه پاسارگاد مراجعه کنید و به‌صورت آنلاین اقدام به خرید بیمه  خود کرد. بدین‌صورت که ابتدا اطلاعات لازم را برای دریافت استعلام بیمه  وارد می‌کنید. پس از ثبت درخواست می‌توانید در صورت نیاز از مشاوره کارشناسان بیمه پاسارگاد قدس علوی استفاده کنید. پس از اتمام روند خرید بیمه  ، بیمه‌نامه شما صادر شده و رایگان درب منزل شما ارسال خواهد شد.
برچسب ها: خرید آنلاین بیمه عمر نمایندگی بیمه تکمیلی پاسارگاد در گرگان بیمه تکمیلی پاسارگاد بیمه تکمیلی خانواده پاسارگاد بیمه تکمیلی گروهی پاسارگاد بیمه تکمیلی زایمان پاسارگاد خرید بیمه تکمیلی انفرادی پاسارگاد موارد تحت پوشش بیمه تکمیلی انفرادی پاسارگاد قیمت بیمه تکمیلی انفرادی پاسارگاد بیمه تکمیلی انفرادی بیمه تکمیلی انفرادی پاسارگاد درباره بیمه تکمیلی انفرادی پاسارگاد بیشتر بدانیمدیدگاه
دیدگاه شما :