با بیمه نامه عمر کلمه ای کاش را از آینده خودمان حذف کنیم

14/بهمن/1398
مقالات -
بدون دیدگاه

با بیمه نامه عمر کلمه ای کاش را از آینده خودمان حذف کنیم :  زندگی شيرين است و پر از خوبی ها و دوست داشتنی ها، ولي زندگی جاودانه نيست . بيمه نامه عمر بر خلاف آنچه در ذهن تداعی می کند بيمه زندگی است . فلسفه حيات و مفهوم واقعی زندگی، بودن و نبودن، شادی و غم، خوشی و ناخوشی، پيوستن و گسستن است.

مزایای مالی و سرمایه‌گذاری بیمه نامه عمر پاسارگاد 

بیمه نامه عمر و سرمایه‌گذاری پاسارگاد در کنار پوشش های بیمه‌ای، مزایای سرمایه‌گذاری و مالی ارزشمندی را برای فرد بیمه شده دارد که وی می‌تواند از ابتدای بیمه‌نامه از همه مزایای مالی بیمه نامه عمر خود استفاده نماید.

افراد دور انديش بايد در روزهای خوش زندگی به فكر روزهای سخت آينده باشد. بيمه عمر پس اندازی است كه بهترين مزايا را برای شما فراهم مي آورد. شما در هر سن و سالی كه هستيد و به هر شغلی مشغول مي باشيد ضرورت ايجاب مي نمايد كه در مورد بيمه نامه عمر اطلاعات لازم را داشته باشيد و به موقع يكی از انواع آن را به عنوان تامين براي خود و انتخاب نمائيد. شما هر قدر در اين مورد بيشتر بدانيد زندگی آينده خود و اعضاء را بهتر و روشن تر مي توانيد ترسيم كنيد زيرا بيمه نامه عمر بيمه زندگی است.

 

 

شرایط بیمه نامه عمر پاسارگارد و استفاده از بیمه زایمان و بیمه تکمیلی

یکی از مزایای خوب بیمه نامه عمر پاسارگارد استفاده از  بیمه زایمان وبیمه تکمیلی است که در زیر مجموعه بیمه های درمانی قرار می گیرد . اکثر شرکت های بیمه خدمات بیمه تکمیلی متنوعی دارند اما بیمه نامه عمر پاسارگاد در حوزه های گسترده تر از جمله تحت پوشش قرار دادن کلیه مخارج بارداری و زایمان و همینطور هزینه های ناشی از مشکلات نازایی و ناباروری چه برای زنان و چه مردان  مشغول به فعالیت است . بیمه تکمیلی پوشش زایمان را تا بالاترین سقف ممکن ارایه می‌دهد

 

 

 

پوشش‌های درمانی بیمه نامه عمر پاسارگارد


شرکت بیمه براساس میزان حق بیمه‌ای که پرداخت می‌کنید، به شما تضمین می‌دهد در برابر خطرات، حوادث و بیماری‌ها حمایتتان کند

1. فوت در اثر حادثه

2. نقص عضو و ازکارافتادگی در اثر حادثه

3. هزینه‌های پزشکی حادثه

4. بیماری‌های خاص و سرطان

5. ازکارافتادگی در اثر حادثه یا بیماری و...


فوت طبیعی و مزایای بیمه نامه عمر پاسارگارد


فوت طبیعی دقیقا همان چیزی است که مردم از قدیم درباره بیمه‌های عمر شنیده‌اند، یعنی اگر کسی از اعضای خانواده بیمه عمر داشت و فوت می‌کرد، شرکت بیمه مکلف بود به وراث وی پولی را پرداخت کند. این مسأله همچنان هم به قوت خود باقی است، با این تفاوت که «بیمه نامه عمر» الان «بیمه زندگی» هم هست .

تامین هزینه‌های زندگی در هنگام بازنشستگی با بیمه نامه عمر

آیا تا بحال برای تامین مالی ایام بازنشستگی فکر کرده‌اید؟ آیا مایل نیستید علاوه بر حقوق بازنسشتگی و پاداش‌های پایان خدمت، سرمایه یا مستمری به عنوان مکمل آن داشته باشید؟ برای تامین آتیه فرزندانتان و فراهم آوردن سرمایه‌ای مناسب برای آنان چه برنامه‌ای دارید؟ دقت کردید ناگهان چقدر زود دیر می شود

بیمه عمر می‌تواند با پرداخت مبلغی بصورت ماهانه، در هنگام بازنشستگی، هزینه‌های زندگی‌تان را پوشش دهد و مانع سربار بودن شما نزد خانواده باشد .

یک عمر زندگی با آرامش بیشتربا بیمه پاسارگارد

بیمه نامه  در صورتی که توسط یک شرکت مطمئن به فروش رسیده باشد و کارشناس فروش شرکت هم اطلاعات قرارداد را به درستی به خریدار منتقل کرده باشد، بعد از تولید برای دارنده یک آرامش ایجاد می کند و تاثیر این آرامش حتی به اعضای جامعه هم منتقل می شود. چرا که خریدار می داند با هزینه کردن بخشی از درآمد ماهانه یا سالانه خود خطرات زندگی خود را تحت پوشش قرار داده است و بعد از سپری شدن این دوران می تواند به یک اندوخته نسبتا قابل ملاحظه دست پیدا کند. هر چند خرید بیمه نامه عمر در یک تقسیم بندی کلی برای افراد مسن و جوان مزیت های مختلفی را به همراه می آورد، اما فصل مشترک این مزیت برای هر دو گروه دست یابی به خواسته هایی است که هنگام خرید بیمه نامه مدنظر داشته اند

هر آنچه در مورد بیمه نامه عمر پاسارگارد باید بدانید با خانم قدس علوی

 

خرید بیمه پاسارگارد در گرگان

شما می‌توانید برای خرید بیمه به سایت مشاور بیمه پاسارگاد مراجعه کنید و به‌صورت آنلاین اقدام به خرید بیمه  خود کرد. بدین‌صورت که ابتدا اطلاعات لازم را برای دریافت استعلام بیمه  وارد می‌کنید. پس از ثبت درخواست می‌توانید در صورت نیاز از مشاوره کارشناسان بیمه پاسارگاد قدس علوی استفاده کنید. پس از اتمام روند خرید بیمه  ، بیمه‌نامه شما صادر شده و رایگان درب منزل شما ارسال خواهد شد.

 

برچسب ها: خرید آنلاین بیمه نامه عمر خرید بیمه پاسارگارد در گرگان یک عمر زندگی با آرامش بیشتربا بیمه پاسارگارد با بیمه عمر کلمه کاش را از آینده خودمان حذف کنیم مزایای مالی و سرمایه‌گذاری بیمه نامه عمر پاسارگاد تامین هزینه‌های زندگی در هنگام بازنشستگی با بیمه نامه عمر فوت طبیعی پوشش‌های درمانی بیمه نامه عمر پاسارگارددیدگاه
دیدگاه شما :