آیا میدانید قیمت بیمه عمر چقدر است؟

23/بهمن/1398
مقالات -
بدون دیدگاه

آیا میدانید قیمت بیمه عمر چقدر است ؟ برای بیشتر بیمه گذاران بعد از تصمیم گیری جهت انجام بیمه عمر و انتخاب شرکت بیمه عمر، میزان مبلغ انتخابی در بیمه های عمر و به عبارتی قیمت بیمه عمر موردی است که باعث سردرگرمی آن‌ها در خرید می‌شود. از این رو می‌خواهیم در این نوشته نگاهی اجمالی به قیمت و مبالغ بیمه عمر بپردازیم.

 

حداقل و حداکثر قیمت خرید بیمه عمر چقدر است؟

در همین ابتدا باید گفت که بیمه عمر قیمت مشخصی ندارد و هر فردی با توجه به شرایط اقتصادی و اجتماعی، شرایط سنی و برنامه ریزی که می‌خواهد در بیمه نامه عمر خود داشته باشد اقدام به انتخاب و پرداخت حق بیمه عمر می‌کند. در اینجا یاد  این ضرب المثل می‌افتیم که هر چقدر پول بدی آش می خوری!

در میزان حداقل مبلغ بیمه‌های عمر، بسیاری از شرکت‌های بیمه حداقل‌هایی را مشخص کرده‌اند که بیمه گذاران در پرداخت حق بیمه های ماهانه و سالانه نمی‌توانند مبالغی کمتر از این را به شرکت بیمه پرداخت نمایند.

 

بیمه نامه عمر و سرمایه گذاری پاسارگارد هدیه ای ماندگار برای خانواده


حداقل بیمه عمر پاسارگاد

ماهانه از مبلغ ۵۰ هزارتومان به بالا  و حداقل پرداخت سالانه ۶۰۰ هزارتومان با امکان داشتن ضریب ۳ تا ۲۵درصدی در طول مدت بیمه نامه می‌باشد.

 


حداکثر میزان مبلغ بیمه عمر چقدر است؟

حداکثر میزان قیمت بیمه عمر بر اساس سرمایه فوت بیمه نامه عمر شما مشخص می‌شود، در واقع نمی‌توان مبلغ مشخصی را برای حداکثر مبلغ بیمه عمر بیان کرد. برای سال ۱۳۹۸ حداکثر سرمایه فوت قابل ارائه ۵۰۰ میلیون تومان می‌باشد. حال فردی یک بیمه نامه عمر با پرداخت حق بیمه سالانه ۲۰ میلیون تومان و پوشش ۵۰۰ میلیون تومانی دارد و می‌خواهد بیمه نامه عمر دیگری داشته باشد، برای چنین بیمه‌هایی با مجوز بیمه مرکزی می‌توانیم بیمه نامه دیگری با میزان پوشش‌های درخواستی فرد بیمه گذار انجام دهیم.

 
چرا قیمت پایین بیمه عمر به سود شما نیست؟

مبلغ حق بیمه عمر یکی از مهمترین رکن‌های تشکیل بیمه عمر و سرمایه گذاری می‌باشد چراکه میزان حق بیمه پرداختی شما مشخص کننده سرمایه فوت بیمه نامه و سایر پوشش‌های بیمه‌ای شماست و مهم تر از همه مشخص کننده شروع سرمایه گذاری است که قرار است در بیمه نامه‌های عمر و سرمایه گذاری برای شما شکل گیرد. حال اگر حق بیمه کمتری پرداخت کنید میزان سود و سرمایه گذاری شما و میزان پوشش‌های شما نیز کم خواهند بود.


یک مثال: هر یک میلیون تومانی که به حق بیمه سالانه شما در بیمه کارآفرین اضافه می‌شود ۱۰۰ میلیون تومان پوشش بالاتر در سرمایه فوت به علت حادثه دارید و از آنجاییکه میزان سرمایه فوت در محاسبه پوشش‌های دیگر بیمه عمر موثر است پس حق بیمه بالاتر علاوه بر نتیجه بهتر در سرمایه گذاری پوشش‌های قابل توجه بیشتری را خواهد داشت.

 

مزایای مالی و سرمایه‌گذاری بیمه عمر پاسارگاد

مزایای مالی و سرمایه‌گذاری بیمه عمر پاسارگاد

 

حال چه مبلغی را به عنوان حق بیمه عمر انتخاب نماییم؟

بیمه‌های عمر بر خلاف سایر انواع بیمه نامه‌ها از قبیل بیمه ثالث و بیمه بدنه و … نرخ و قیمت مشخصی ندارد و هر کس بر اساس نیاز‌های بیمه ای و توان مالی که دارد می‌تواند حق بیمه‌اش را انتخاب و بیمه نامه‌اش را شروع کند. به عنوان مثال برای برخی از بیمه گذاران مبلغ حق بیمه سالانه ۴ میلیون تومان مبلغ کمی برای داشتن پوشش‌های بیمه ای و یا از لحاظ سرمایه گذاری باشد و برای فرد دیگر همین مبلغ ۴ میلیون تومان مبلغ بالایی باشد. از طرف دیگر سن فرد بیمه شده از دیگر عوامل تاثیر گذار در بیمه نامه های عمر است چراکه هر چه سن فرد بیمه شده کم باشد شرایط سرمایه گذاری بیمه نامه وی از فردی که در سنین بالا اقدام به خرید بیمه عمر نماید چرا که فرد با سن بالاتر نیاز به پوشش‌های بیمه‌ایی را بیشتر دارد.

در جدول بیمه عمر که هم قبل از خرید بیمه عمر و  همچنین بعد از صدور بیمه نامه عمر به شما ارائه می‌شود، هر فرد می‌تواند میزان سرمایه گذاری بیمه نامه‌اش را به صورت اندوخته هر ساله و اندوخته نهایی بیمه نامه و میزان پوشش‌های بیمه نامه مشاهده و بررسی نماید. اگر جدول بیمه عمر یک فرد ۳۰ ساله را با جدول بیمه عمر کودک ۱۰ ساله با حق بیمه‌های یکسان مقایسه کنید به راحتی می‌توانید تفاوت در سرمایه گذاری و اندوخته سازی  در این دو بیمه نامه را مشاهده کنید.

پس میزان حق بیمه شما با توجه به سن و  نحوه برنامه ریزی آینده تان مشخص می‌شود. بهتر است برای انتخاب درست و خرید بهترین بیمه عمر از مشاوره کارشناسان عمر سامانه بیمه تایم استفاده کنید تا بتوانید جدول بیمه عمر شرکت‌های مختلف بیمه را با توجه به مبالغ مورد نظرتان را مقایسه کرده و بیمه نامه تان را خریداری نمایید.

 
آیا بعدا هم می‌شود حق بیمه عمر را افزایش داد؟

یکی از مزایای بیمه عمر امکان اعمال تغییرات در شرایط بیمه نامه‌های عمر می باشد. بیمه گذار بیمه نامه عمر در همه شرکت‌های بیمه می‌تواند در طول مدت داشتن بیمه نامه‌اش حق بیمه‌اش را کاهش یا افزایش دهد و یا اگر تعدیلی روی حق بیمه اعمال کرده می‌تواند ضریب تعدیل را به پرداخت ثابت تبدیل نماید. فقط به این نکته توجه فرمایید که بعد از خرید بیمه عمر بیمه گذار فقط می‌تواند حداکثر ۲۰ درصد به حق بیمه اضافه نماید از این جهت حتما میزان حق بیمه انتخابی‌تان را با مبلغ مناسب انتخاب نمایید.

 

 

نحوه خرید بیمه عمر پاسارگاد در گرگان

خرید بیمه‌نامه عمر در وب سایت‌ بیمه قدس علوی نماینده شرکت پاسارگاد امکان‌پذیر است و روند آن به صورت کاملا آنلاین صورت می‌پذیرد. در واقع ثبت سفارش آنلاین یکی از زیرمجموعه‌های بیمه عمر و آتیه مانند خرید یک محصول به صورت اینترنتی پس از طی مراحل خاص خود به سادگی  اتمام می‌پذیرد. قرارداد بیمه عمر یک قرارداد بلندمدت است که نیاز به توافق طرفین دارد. شما برای خرید بیمه عمر پاسارگاد به صفحه درخواست بیمه رفته و پس از پر کردن موارد خواسته شده ،کار خرید بیمه عمر شما به اتمام می رسد. بدین‌ صورت که ابتدا اطلاعات لازم را برای دریافت استعلام بیمه  وارد می‌کنید. پس از ثبت درخواست می‌توانید در صورت نیاز از مشاوره کارشناسان بیمه پاسارگاد قدس علوی استفاده کنید. در هر صورت برای خرید بیمه عمر در گرگان می توانید به صورت حضوری مراجعه کرده و یا در صورت بروز مشکل می توانید با شماره های 32329197 و 09112737896 تماس حاصل نمایید. پس از اتمام روند خرید بیمه ، بیمه‌نامه شما صادر شده و رایگان درب منزل شما ارسال خواهد شد.

 

 

برچسب ها: خرید انلاین بیمه عمر چرا قیمت پایین بیمه عمر به سود شما نیست؟ آیا میدانید قیمت بیمه عمر چقدر است ؟ حداقل و حداکثر قیمت خرید بیمه عمر چقدر است؟ حداکثر میزان مبلغ بیمه عمر چقدر است؟ آیا بعدا هم می‌شود حق بیمه عمر را افزایش داد؟ حداقل بیمه عمر پاسارگاد آیا میدانید قیمت بیمه عمر چقدر است؟ مزایای مالی و سرمایه‌گذاری بیمه عمر پاسارگاد بیمه نامه عمر و سرمایه گذاری پاسارگارد هدیه ای ماندگار برای خانواده پر طرفدارترین بیمه در سراسر ایران بیمه نامه عمر پاسارگارد که شامل با بیمه نامه عمر کلمه ای کاش را از آینده خودمان حذف کنیمدیدگاه
دیدگاه شما :